Cortina E-Octa Dames Slate grey 57cm 2020
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cortina |
| Model | E-Octa |
| Framemaat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Modeljaar | 2020 |
| Ean upc | CEOCB7D57SLGM |
| Maat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Frametype | Dames |
| E-bike | Ja |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cortina |
| Model | E-Octa |
| Framemaat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Modeljaar | 2020 |
| Ean upc | CEOCB7D57SLGM |
| Maat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Frametype | Dames |
| E-bike | Ja |