Gazelle Orange C7+ Heren grijs 57cm 2024
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gazelle |
| Model | Orange C7+ |
| Framemaat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Modeljaar | 2024 |
| Ean upc | F.35618 |
| Maat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Nee |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gazelle |
| Model | Orange C7+ |
| Framemaat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Modeljaar | 2024 |
| Ean upc | F.35618 |
| Maat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Nee |