Gazelle Ultimate Rood 53cm 2022
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gazelle |
| Model | Ultimate |
| Framemaat | 53: 164 cm - 182 cm |
| Modeljaar | 2022 |
| Ean upc | F.35536 |
| Maat | 53: 164 cm - 182 cm |
| Frametype | Uni |
| E-bike | Ja |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gazelle |
| Model | Ultimate |
| Framemaat | 53: 164 cm - 182 cm |
| Modeljaar | 2022 |
| Ean upc | F.35536 |
| Maat | 53: 164 cm - 182 cm |
| Frametype | Uni |
| E-bike | Ja |