RIH Delta (Sigma kleur) Dames Mat Blauw 54cm 2026
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | RIH |
| Model | Delta (Sigma kleur) |
| Framemaat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Modeljaar | 2026 |
| Ean upc | F.35598 |
| Maat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Frametype | Dames |
| E-bike | Ja |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | RIH |
| Model | Delta (Sigma kleur) |
| Framemaat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Modeljaar | 2026 |
| Ean upc | F.35598 |
| Maat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Frametype | Dames |
| E-bike | Ja |