RIH Omega 4 Mat Kwartszilver 54cm 2020
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | RIH |
| Model | Omega 4 |
| Framemaat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Modeljaar | 2020 |
| Ean upc | F.35664 |
| Maat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Frametype | Uni |
| E-bike | Ja |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | RIH |
| Model | Omega 4 |
| Framemaat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Modeljaar | 2020 |
| Ean upc | F.35664 |
| Maat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Frametype | Uni |
| E-bike | Ja |