RIH X-omega 3 M18 Mat Olijfgroen 49cm 2020
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | RIH |
| Model | X-omega 3 M18 |
| Framemaat | 49: 157 cm - 174 cm |
| Modeljaar | 2020 |
| Ean upc | F.34912 |
| Maat | 49: 157 cm - 174 cm |
| Frametype | Uni |
| E-bike | Ja |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | RIH |
| Model | X-omega 3 M18 |
| Framemaat | 49: 157 cm - 174 cm |
| Modeljaar | 2020 |
| Ean upc | F.34912 |
| Maat | 49: 157 cm - 174 cm |
| Frametype | Uni |
| E-bike | Ja |