Rivel Touring Line Heren Groen 53cm
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Rivel |
| Model | Touring Line |
| Framemaat | 53: 164 cm - 182 cm |
| Modeljaar | . |
| Ean upc | F.36176 |
| Maat | 53: 164 cm - 182 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Nee |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Rivel |
| Model | Touring Line |
| Framemaat | 53: 164 cm - 182 cm |
| Modeljaar | . |
| Ean upc | F.36176 |
| Maat | 53: 164 cm - 182 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Nee |