Sparta supreme Heren Zilver/Blauw 55cm 2015
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sparta |
| Model | Supreme |
| Framemaat | 55: 168 cm - 186 cm |
| Modeljaar | 2015 |
| Ean upc | F.36184 |
| Maat | 55: 168 cm - 186 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Nee |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sparta |
| Model | Supreme |
| Framemaat | 55: 168 cm - 186 cm |
| Modeljaar | 2015 |
| Ean upc | F.36184 |
| Maat | 55: 168 cm - 186 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Nee |