RIH Sigma Mat Nachtblauw 54cm 2019
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | RIH |
| Model | Sigma |
| Framemaat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Modeljaar | 2019 |
| Ean upc | F.35542 |
| Maat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Frametype | Uni |
| E-bike | Nee |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | RIH |
| Model | Sigma |
| Framemaat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Modeljaar | 2019 |
| Ean upc | F.35542 |
| Maat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Frametype | Uni |
| E-bike | Nee |